Evrika beach Club 4*+ - Bulharsko-Slunečné Pobřeží

Vila Anna, Slovensko, Západní Slovensko, 20.6.2018, Bez stravy
Vila Anna
Termín:
20.6. – 23.6.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:140309734
1 050 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Velký Meder - Vila Anna, Rekreační pobyty 3 nebo 4 noci, výhodná cena, bez stravy
Popis
Velmi oblíbené místo, pár kroků od koupaliště.
Koupání v termálech po celý rok. TIP CK

Rekreační pobyty 4 dny/3 noci - bez stravy: v ceníku uvedeny pobyty ČTVRTEK-NEDĚLE nebo STŘEDA-SOBOTA.
Rekreační pobyty 5 dní/4 noci - bez stravy: v ceníku uvedeny pobyty STŘEDA-NEDĚLE nebo NEDĚLE-ČTVRTEK.
Nástupy lze volit libovolně i v jiné dny než je uvedeno - týká se obou pobytů.

Velmi pěkně zařízená Vila Anna, s 9 pokoji se nachází v bezprostřední blízkosti Thermálparku Corvinus (cca 50 m). K dispozici je na patře kompletně vybavená kuchyňka s ledničkou a dalším příslušenstvím nutným k vaření. Možnost stravování v restauracích a bufetech v areálu koupaliště nebo v jeho okolí. Vynikající poloha! Venkovní posezení na zahradě, grilování, parkování. Společenská místnost s krbem v suterénu objektu.
Koupání: cca 50 m vstup do areálu Thermálparku Corvinus s celoročním provozem.

Město Veľký Meder (dříve Čalovo), známé svým termálním koupalištěm, leží jihovýchodně od Bratislavy (cca 70 km) a 10 km od hranic s Maďarskem. Chemické složení geotermální léčivé vody je podobné piešťanským pramenům. Nedávno byla ukončena kompletní rekonstrukce celého areálu...podrobněji v "Popisu destinace"
Ubytování
2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, lednička. Přistýlka formou rozkládacího gauče.
Strava
Možnost stravování v nedalekých bufetech a restauracích.
Zájezd zahrnuje
3x nebo 4x ubytování, spotřeby energií, povlečení, parkování., Navíc ZDARMA: WiFi připojení.
Zájezd nezahrnuje
povinný lázeňský poplatek na místě/noc (1 EUR), příplatek za 1/1 pokoj/3 noci (360 CZK), příplatek za 1/1 pokoj/4 noci (480 CZK), cestovní pojištění Union typ B na Slovensko/den/dospělý (20 CZK), cestovní pojištění Union typ B na Slovensko/den/dítě do 15 let (20 CZK), cestovní pojištění Union typ A30-Evropa vč.Slovenska/den/dospělý (36 CZK), cestovní pojištění Union typ A30-Evropa vč.Slovenska/den/dítě do 15 let (25 CZK)
Slevy
dítě do 3 let zdarma bez lůžka, cena na přistýlce platí pro 4 osobu na pokoji
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je NEMO tour s.r.o.,64051421 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK