Evrika beach Club 4*+ - Bulharsko-Slunečné Pobřeží

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Víkendový rafting v Rakousku - Rakousko

Víkendový rafting v Rakousku

Víkendový rafting v Rakousku
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Popis zájezdu
Hledáte vodáckou akci pouze na víkend, chcete si pořádně zaraftovat a neztrácet čas přejezdy mezi řekami? Zvolte si tento zájezd a nebudete zklamáni. Nabízíme intenzivní rafting na vlnách řeky Isel. Tato řeka nabízí jedno z nejkrásnějších svezení na divoké vodě v Rakousku. Prožijete víkend naplněný do posledního dechu raftováním, zpestřený posezením u ohně nebo párty v baru v kempu u řeky.
Upozornění:

Na tento zájezd nelze uplatnit slevy ze systému CK Adventura.


Poznámka:
Sleva za vlastní dopravu 500 Kč/os.
TECHNICKÉ VYBAVENÍ pro vodácké zájezdy:

Pro úplný komfort námi nabízených služeb je v ceně zahrnuto zapůjčení lodí a potřebného vodáckého vybavení, odpovídajícího charakteru zájezdu a aktuálním povětrnostním podmínkám. Obdržíte neoprenový oblek, neoprenové boty, kvalitní vodáckou bundu, plovací vestu, helmu a pádlo. Veškeré vodácké vybavení je vyrobeno na zakázku pro firmu MAD MAT SPORT, tak aby odpovídalo požadavkům jednotlivých typů zájezdů, na kterých používáme samovylévací kanoe YUKON a raftové čluny.
PRŮVODCI:

O vaši bezpečnost na vodě se starají průvodci, kteří jsou proškoleni v rámci kurzů pořádaných vzdělávacím střediskem Škola sportů a pobytu v přírodě Adventura. Všichni průvodci mají kvalifikaci průvodce vodní turistiky a raftingu v souladu s platnou legislativou České republiky. Vzdělávací středisko Adventury má na pořádání kurzů pro vodácké průvodce přidělenou akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Značná část průvodců se navíc již zařadila i mezi držitele licence IRF – Mezinárodní federace raftingu, která metodicky zpracovává a pečuje o profesionální a bezpečnostní standardy raftingu.
Program

1. den:

Odpolední odjezd z ČR do Rakouska. Večerní příjezd do kempu.2. den:

Celodenní rafting pod Grossglocknerem na řece Isel, odpoledne alternativně jízda na obří bobové dráze, výlet do soutěsky s naučnou stezkou a ferratami, fakultativně večerní rafting.3. den:

Opětovné raftování na Iselu, na kterém se rozhodně nebudete nudit. Návrat do ČR (Praha do 23:00).

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.