Evrika beach Club 4*+ - Bulharsko-Slunečné Pobřeží

Rakousko - Dachstein a Zell am See, Rakousko, 22.7.2018, Bez stravy

Rakousko - Dachstein a Zell am See

Rakousko - Dachstein a Zell am See
LM
Termín:
22.7. – 24.7.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:149626618
990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Jednodenní výlet ve Vaší režii nebo skvělý způsob komfortní dopravy do Rakouska na prodloužený víkend? S autobusy CK máte jedinečnou možnost komfortní dopravy do věhlasně známých turistických center jako je Schladming - Dachstein, Zell am See nebo Kaprun. Naše doprava do Rakouska se dá skvěle nakombinovat s prodlouženým víkendem nebo zkráceným týdenním pobytem v Alpách, pokud si budete chtít Rakousko užít déle jak jeden den.
Doprava

Doprava je zajištěna luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy. Každý autobus Vám nabízí:

  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem
  • Zabezpečený zavazadlový prostor
Naši zkušení řidiči Vám nabídnout na pauzách rádi nabídnout kávu, čaj nebo vodu. Pro děti máme připravené džusy.
Nabízíme rezervaci vybraného sedadla až do jednoho dne před odjezdem.
Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. CK operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů.
Cestující mohou na palubě našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.
Program
1. den - Odjezd od Hlavního vlakového nádraží v Praze cca v 23:45. Noční přejezd do Rakouska se zastávkami na vybraných nástupních místech.
2. den - Příjezd do Rakouska v ranních hodinách. Následně přejezd přes Rakousko dle jednotlivých výstupních míst. Na každé zastávce se o Vás postará náš technický doprovod, který Vám pomůže s orientací v dané lokalitě, případně doporučí možnosti pěkných výletů v okolí. Vynechat byste neměli Ledovcovou nebo Mamutí jeskyni nebo dech beroucí vyhlídku Five Fingers. Pokud se rozhodnete vystoupit až v Zell am See, jistě si vyjedete na Kitzsteinshorn, ze kterého je působivý výhled do okolí. Linka se vrací do ČR ve večerních hodinách.
3. den - Návrat v nočních hodinách, krátce po půlnoci.

PŘESNOU TRASU NAŠEHO AUTOBUSU NALEZNETE ZDE. NA POŽÁDÁNÍ ZASTAVÍME NA TRASE DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

V případě zájmu umožňujeme kombinace jízdenek. Pokud si chcete Rakousko užít déle, můžete využít naší dopravu pro cestu v následujícím odjezdovém termínu. Variabilita naší nabídka tak umožní velmi pohodlné cestování.

Zájemci o cykloturistiku mohou využít našich cyklo-vleků. Pro více informací kontaktujte CK.
Cena zahrnuje
  • Zpáteční jízdenku
  • 1 palubní zavazadlo a 1 zavazadlo do zavazadlového prostoru
  • Technický doprovod
Cena nezahrnuje
  • Poplatek za přepravu kol nebo extra zavazadlo do zavazadlového prostoru
  • Cestovní pojištění - varianta s pojištěním storna zájezdu / bez storna zájezdu
Nástup / Výstup
NÁSTUPNÍ MÍSTA ČR:
PRAHA - 23:45 PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BENEŠOV - 00:30 HOTEL BENICA, ULICE KE STADIONU
TÁBOR - 02:15 ČERPACÍ STANICE OMW, ULICE SOBĚSLAVSKÁ
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 03:15 PARKOVIŠTĚ U HUSOVY TŘÍDY, PROTI VSTUPU NA VÝSTAVIŠTĚ
KAPLICE- 04:00

Nástupní místo mimo seznam – na dotaz u CK.

VÝSTUPNÍ MÍSTA RAKOUSKO:
LINZ
GMUNDEN
SCHLADMING - CENTRUM
KITZSTEINSHORN - SPODNÍ PARKOVIŠTĚ
ZELL AM SEE - CENTRUM

Nástupní místo mimo seznam – 45 Kč / km – max odklon od trasy do 10 km. Na dotaz u CK, musí být zajištěno před odjezdem z ČR.

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.
Upozorňujeme, že plán cesty byl sestaven s předstihem. Cestovní kancelář si tak vyhrazuje právo na změnu v itineráři nebo časech odjezdů, a to především z důvodu neočekávaných událostí.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Vega Tour s.r.o.,62917072 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK