Evrika beach Club 4*+ - Bulharsko-Slunečné Pobřeží

Panorama Naama Heights, Egypt, Sharm El Sheikh, 18.6.2018, All inclusive
Panorama Naama Heights
LM
Termín:
18.6. – 25.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:133410440
10 890 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

900 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Poloha a popis
hotel leží přímo v letovisku Naama Bay, nedaleko obchodního centra, od pláže je oddělen místní komunikací a 8 km od letiště.
Vybavení hotelu
areál dvoupatrových budov kolem bazénu. Součástí hotelu je recepce, lobby s barem otevřeným 24 hodin, internet, hotelová restaurace, 2 restaurace a la carte, internet, arkáda s obchody a směnárnou a velké bussines centrum, SPA centrum. K vnějšímu vybavení patří sladkovodní bazén se skluzavkou, dětský bazén, bar u bazénu. Lehátka, slunečníky, podložky a osušky zdarma.
Vybavení pokoje
prostorné a moderně zařízené pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, trezor za poplatek, televize, telefon, balkon nebo terasa.
Stravování
PROGRAM ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE:
snídani, oběd a večeři formou bufetu, snack během dne v různých zařízeních hotelu, zmrzlinu 13:00-15:00, odpolední kávu čaj a zákusky, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00-23:00, po 23. hodině jsou nápoje za poplatek
Pláž a plážový servis
hosté využívají dvě pláže El Khayam a Terezina, se kterým je pravidelné autobusové spojení. Lehátka, slunečníky, podložky a osušky zdarma. Na pláži neplatí all inclusive.
Pro děti
dětský bazén.
Služby za poplatek
stolní tenis, biliár, sauna, masáže, vířivé koupele, služby SPA centra, kadeřník, internet.
Povolená hmotnost zavazadla
23 kg na osobu + 7 kg kabinové zavazadlo .
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Vizum 27 dolaru
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o.,27929272 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK