Evrika beach Club 4*+ - Bulharsko-Slunečné Pobřeží

Orfeus Queen, Turecko, Turecká riviéra, Side, Colakli, 19.10.2018, All inclusive
Orfeus Queen
LM
Termín:
Načítám ... 19.10. – 26.10.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:139754851
16 390 Kč (-0 %)
600 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Orfeus Queen Spa
Ubytování
DR: Koupelna/WC, telefon, klimatizace, TV/sat., trezor, minibar, balkon. DRP: viz DR, méně výhodná poloha FR2: viz DR, oddělené ložnice
Poloha

Cca 9 km od centra města Side, nákupní možnosti v okolí hotelu. Mezinárodní letiště v Antalyi cca 55 km.

Vybavení

287 pokojů, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bary, prádelna, kadeřník, obchodní zóna, herna, terasa na slunění, bazén.

Stravování

Viz program All inclusive

Zábava

Diskotéka, živá hudba

Pláž

Písečnooblázková pláž cca 300 m od hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. Hotelový transfér k dispozici.

Poloha

miniklub, dětské hřiště, dětský bazén, minidisco

All inclusive
Snídaně formou bufetu (7:00-10:00) Obědy formou bufetu (12:00-14:00) Odpolední snack, káva, čaj, zmrzlina, zákusky (10:00-17:00) Večeře formou bufetu (19:00-21:00) Noční polévka (24:00-24:30)
Platební karty

VISA / MC.

Wellnes
Zdarma: turecké lázně, sauna, fitness Za poplatek: masáže
Internet
Zdarma: Wifi v lobby
Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí / 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 1 dospělý / 1 dospělý + 1 dítě Dvoulůžkový pokoj, promo (DRP): 2 dospělí Rodinný pokoj (FR2): 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí dítě do 12 let
Sport
Zdarma: vodní gymnastika, stolní tenis, plážový volejbal, vodní aerobik, stolní fotbal
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je FISCHER a.s.,26141647 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni nejbližší pracovní den zaměstnancem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK