Evrika beach Club 4*+ - Bulharsko-Slunečné Pobřeží

Národní Park Vysoké Tatry, Slovensko, 17.8.2018, Polopenze

Národní Park Vysoké Tatry

Národní Park Vysoké Tatry
Termín:
17.8. – 24.8.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:133771518
7 190 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: PERLY TATER A SEVERNÍHO SLOVENSKA
Popis
NEJOBLÍBENĚJŠÍ TATRANSKÉ TRASY! Vysoké Tatry nás stále lákají, stále se do nich vracíme jako do "svých hor". Pojeďte se projít po známých trasách, odpočinout si v některých z termálů, prostě užít si tatranskou dovolenou. Super cena!
Ubytování
pension Ždiar
Zájezd zahrnuje
6x nocleh - 2 a 3lůžkové ložnice s vl. přísl. v příjemném penzionu ve Ždiaru, 6x polopenze, doprava, průvodce, povinné pojištění CK
Zájezd nezahrnuje
olavba na pltích, místní taxa
Slevy
first minute 6% do 10. 1., first minute 4% do 10. 2., first minute 3% do 10. 3., Seniorská sleva 55+: 300 Kč (nesčítá se s jinými slevami) (300 CZK)
Program
Den 1
Odjezd kolem 23. hodiny přes Moravu na Slovensko, nocleh.
Den 2
Tatranská Lomnica - lanovkou na Skalnaté pleso - možnost lanovky na Lomnický štít, popř. na Lomnické sedlo, sestup přes Hrebienok do Starého Smokovce, eventuelně přes Malou Svišťovku do Tatranské Lomnice. Návrat na nocleh
Den 3
Lysá Polana - přechod do Polska, odtud pěšky dolinou Roztoki (možnost použít koňský potah) k největším a nejhlubším jezerům Morské Oko, Wielky Stav a Czarny Staw. Návrat na nocleh.
Den 4
Štrbské pleso - Popradské pleso - možnost výběru více túr. Odjezd na nocleh do Ždiaru.
Den 5
Pieninský národní park - Červený Kláštor - možnost plavby na pltích, Lesnica, možnost oběda a posezení ve stylové kolibě v Haligovcích. Prohlídka Červeného Kláštora a odjezd zpět.
Den 6
Spišský hrad - monumentální zříceniny jednoho z největších hradů Evropy, Levoča - městská památková rezervace, kostel sv. Jakuba s největším gotickým oltářem světa. Vrbov - koupání v termálním koupališti. Návrat na nocleh.
Den 7
Pro zdatné túra Zadné Medodoly - Kopské sedlo - Brnčálova chata - Tatranské Matliare. Ostatní absolvují výšlap po Spišské Maguře v okolí Ždiaru s nejvyšším kopcem Magurkou. Návrat na nocleh.
Den 8
Po snídani odjezd se zastávkou na oběd, příjezd večer.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Stanislav Kousal - CK ERIKA TOUR,13571231 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK