Evrika beach Club 4*+ - Bulharsko-Slunečné Pobřeží

Na karneval do Benátek, Itálie, Veneto, Benátky, 26.1.2018, -

Na karneval do Benátek

Na karneval do Benátek
LM
Termín:
26.1. – 28.1.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 2 noci
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:124157540
1 290 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Ani letos si nesmíte nechat ujít největší a neslavnější karneval v Evropě, která se koná rok co rok v italských Benátkách!
Program
1.den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách, cca v 8:00 budeme v Punta Sabbioni. Po té přejezd lodí do Benátek a prohlídka Benátek s průvodcem, následně individuální volno.
Podívat se s námi můžete i na krásy Benátek, jako je náměstí sv. Marka, most Ponte di Rialto, baziliku sv. Marka.

Nechte se svézt na gondole, dejte si kávu na náměstí Svatého Marka, zmrzlinu u starého Itala, projděte se po mostě Ponte di Rialto a prohlédněte si nejkrásnější památky, jako Dóžecí palác, Bazilika Svatého Marka, Ponte di Rialto, Ponte dell´Accademia, Canal Grande aj.

Obdivujte bujaré oslavy, krásné masky a skvělou atmosféru a pochutnejte si na výtečné italské kuchyni během Vašeho individuálního volna. Nezapomeňte si zakoupit karnevalovou masku, která je pro tyto oslavy zcela typická.

Ve večerních hodinách cca v 20:00 odjezd zpět do ČR. Návrat do Prahy v ranních hodinách cca v 8:00.
NÁŠ TIP
Volo dell´Angelo tj. Let anděla (4. února 2018) - Oficiální zahájení karnevalu a jeden z jeho vrcholů. Koná se vždy druhou karnevalovou neděli, od 12 hodin, na náměstí Svatého Marka.
Volo dell´Aquila tj. Let orla (11. února 2018) - Druhý z vrcholů karnevalu. Probíhá vždy třetí karnevalovou neděli, na náměstí Svatého Marka. Začátek je stejně jako u Volo dell´Angelo, ve 12 hodin.
Cena zahrnuje
• Autobusovou přepravu
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Služby průvodce
Cena nezahrnuje
• Vstupy do objektů
• Plavba linkovou lodí 17 euro
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
• Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna 30,- Kč / den
Nástup / Výstup
PRAHA – 21:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BENEŠOV – 21:45 HOTEL BENICA, ULICE KE STADIONU
TÁBOR – 22:30 ČERPACÍ STANICE BENZINA, ULICE SOBĚSLAVSKÁ
ČESKÉ BUDĚJOVICE – 23:30 PARKOVIŠTĚ U HUSOVY TŘÍDY, PROTI VSTUPU NA VÝSTAVIŠTĚ

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Vega Tour s.r.o.,62917072 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK