Evrika beach Club 4*+ - Bulharsko-Slunečné Pobřeží

Krystal, Česká republika, Praha a okolí, 25.11.2017, Snídaně
Krystal
Termín:
25.11. – 26.11.2017
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:124143884
380 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL KRYSTAL
Poloha
hotel je situován v části Praha 6-Veleslavín. Leží na okraji chráněného přírodního území Divoká Šárka a blízkého sportovně rekreačního areálu Džbán s koupalištěm. Hotel má výbornou dostupnost z centra města (metro A stanice Nádraží Veleslavín 500 m od hotelu).
Vybavení
restaurace, Česká hospůdka a lobby bar, WiFi internet na recepci a uzavřené parkoviště nebo garáže.
Speciální nabídka
Dítě do 4,99 let se 2 dospělými na pokoji ZDARMA (bez nároku na služby).
Doprava
vlastní
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Možný pobyt se psy.
Cena zahrnuje
Ubytování:, pokoje SUPERIOR: 1, 2 a 3-lůžkové rekonstruované pokoje, hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, telefon a balkon., pokoje STANDARD: 1, 2 a 3-lůžkové nerekonstruované pokoje, hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, telefon a balkon., rodinný pokoj STANDARD: dva propojené dvoulůžkové pokoje, 1 hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, telefon a balkon (jen pro rodiny 2 dospělé osoby a 2 děti do 14,99 let)., Stravování:, snídaně formou švédského stolu.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o.,27743896 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK