Evrika beach Club 4*+ - Bulharsko-Slunečné Pobřeží

Kremenisko, Slovensko, Střední Slovensko, 16.9.2018, Bez stravy
Kremenisko
Termín:
16.9. – 18.9.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 0 nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:140259525
940 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: KREMENISKO - Banská Štiavnica
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací gauč) - objekt "D", Spr.+WC, TV, mikrovlnná trouba, chladnička, Wi-Fi internet. 2 - lůžkové pokoje (objekt "A"), Spr.+WC, TV
b) 5 - lůžková studia - objekt "B", jedna místnost (manželská postel, rozkládací gauč pro 2 osoby a 1 samostatná postel), vybavený kuchyňský kout, chladnička, mikrovlnná trouba, Spr.+WC, TV, Wi-Fi internet. Minimální obsazení 2 osoby.
c) 5 - lůžkové apartmány - objekt "A", ložnice (2-3 lůžka), obývací místnost pro 2 osoby s vybaveným kuchyňským koutem, chladnička, mikrovlnná trouba, Spr.+WC, TV. Minimální obsazení 3 osoby.
d) 7 - lůžkový apartmán (objekt "A") - ložnice pro 3 osoby, obývací místnost pro 2 - 4 osoby, vybavená kuchyňka, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, Spr.+WC, TV. Minimální obsazení 5 osob! Tento typ pouze na poptávku.
e) 6 - lůžkový apartmán (objekt "D") - 1x ložnice pro 2 osoby, 1x ložnice pro 2 osoby bez dveří, 1x obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, mikrovlnná trouba, Spr.+WC, TV, Wi-Fi internet. Minimální obsazení 4 osoby! Tento typ pouze na poptávku.
Poloha
penzion Kremenisko se nachází téměř na samotě, na konci města Banská Štiavnica, tato oblast je ideální pro strávení klidné dovolené.

Město se nachází na jižních svazích CHKO Štiavnické vrchy. Banská Štiavnica je jedním z nejkrásnějších a historicky nejzajímavějších míst na Slovensku. V roce 1993 se Banské Štiavnici dostalo nejvyššího mezinárodního uznání, když bylo historické jádro spolu s technickými památkami v okolí zapsané do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Historie města je spjatá s hornictvím (těžba zlata a stříbra). V okolí města můžete najít uměle vytvořené hornické jezera - tajchy (Počúvadlo, Kolpašské, Rchňavské a Hrdrušské tajchy, Vindšachta, Evička, Klinger), poskytující turistům idelání podmínky pro oddych a rekreaci.
STRAVA
Rekreační pobyt: bez stravy.
Možnost dokoupení snídaní (jednotné menu) a večeří (výběr z menu) za příplatek v CK, nebo vlastního vaření v apartmánech a studiích.

Pobytové balíčky: polopenze
(snídaně bufet , večeře výběr z menu)
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
v okolí spousta historických pamětihodností a turistických cílů: Slovenské hornické muzeum Banská Štiavnica, historické centrum Banské Štiavnice, Svatý Anton - zámek Coburgovcov, banské jezera - tajchy, koupaliště ve Vyhniach, jeskynní koupel ve Sklených Teplicích, Hamre - Horduša, Zvolen, Žiar nad Hronom, Šašov, Podzámčok, Vartovka, Bzovík, Reviště aj.
DALŠÍ SLUŽBY
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky):
Penzion nepřijímá žádné platby platebními kartami.
DÍTĚ
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA!
Po obsazení všech pevných lůžek v apartmánu či ve studiu.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
venkovní letní bazén (6 x 4 m) v areálu. Krytý bazén v Banské Štiavnici (1 km) - bazén 25 m dlouhý, sauna, masáže. V létě jsou oblíbené štiavnické tajchy - původní hornické vodní nádrže, které dosahují teploty až 24 oC.
Termální lázně Sklené Teplice (15 km).
Parkování
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
6,- €/den / jen malá rasa
Poznámka
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 17.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním pokoje (studia, apartmánu) do 10.00 hod v den odjezdu
U pobytů s polopenzí, začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje (apartmánu, studia) do 10.00 hod v den odjezdu.
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 10% za včasný nákup do 30.3.18 platí v termínech pro rekreační pobyty na min. 7 nocí.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
VÍKEND KREMENISKO (3 dny / 2 noci, nástup NE - PÁ, pobyt ovšem musí končit nejpozději v neděli)
V termínech 7.1. -29.3. a 2.4. - 31.8. a 16.9. - 23.12.18
- 2x ubytování s polopenzí (v pokoji nebo studiu),
- 1x láhev vína,
- venkovní letní bazén (cca 1.7.-5.9.),
- parkování,
- úschova vlastních kol,
- Wi-Fi internet (budova B a D),
- dětské hřiště,
- stolní tenis,
- zapůjčení grilu (nutné mít vlastní dřevo či uhlí).
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
5 DNÍ NA KREMENISKU ( 5 dní / 4 noci, nástup NE - ST, pobyt musí ovšem končit nejpozději v neděli)
V termínech 7.1. -29.3. a 2.4. - 31.8. a 16.9. - 23.12.18
- 4x ubytování s polopenzí (v pokoji nebo studiu),
- 1x láhev vína,
- 1x sauna,
- venkovní letní bazén (cca 1.7.-5.9.),
- parkování,
- úschova vlastních kol,
- Wi-Fi internet (budova B a D),
- dětské hřiště,
- stolní tenis,
- zapůjčení grilu (nutné mít vlastní dřevo či uhlí).
UPOZORNĚNÍ
Týdenní pobyty neděle - neděle. Ukončení všech i zkrácených pobytů musí být vždy v neděli!
CELKOVÁ KAPACITA
60 lůžek
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: venkovní letní bazén (cca 1.7.-5.9.), parkování, úschova vlastních kol, Wi-Fi internet (budova B a D), dětské hřiště, stolní tenis, zapůjčení grilu (nutné mít vlastní dřevo či uhlí).
REKREAČNÍ POPLATEK
0,6 €uro/osoba/den
AKČNÍ NABÍDKA
VENKOVNÍ BAZÉN ZDARMA
PROČ K NÁM ?
Proč penzion Kremenisko - Banská Štiavnica
- jedinečná historická lokalita pod patronací UNESCO
- klidné místo na samotě na konci města
- bezpečí pro děti
- možnost koupání v "tajchoch"
Vybavení
Areál penzionu Kremenisko se skládá ze 4 samostatných objektů (A, B, C, D). Klientům k dispozici venkovní letní bazén (6x 4 m), sauna a vířivka, šipky, stolní tenis, altánky s možností opékání v grilech, pro děti průlezky, parkoviště, půjčovna kol.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Banské Štiavnice - kruhový objezd u Billy směr Svätý Anton, za areálem ČOV odbočit vlevo na polní cestu mírně do kopce k penzionu.
Trasa Praha - Bánská Štiavnica: 431 km; Brno - Bánská Štiavnica: 235 km; Ostrava - Bánská Štiavnica: 225 km.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem (zastávka BILLA - 1 km) do Banské Štiavnice, odtud volat ubytovatele - odvoz na místo zdarma.

Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Banské Štiavnice, odtud volat ubytovatele - odvoz na místo zdarma.

Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CK ATIS a.s.,25351117 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni nejbližší pracovní den zaměstnancem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK