Evrika beach Club 4*+ - Bulharsko-Slunečné Pobřeží

Hersonissos Blue, Řecko, Řecko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Hersonissos, 14.6.2018, All inclusive
Hersonissos Blue
LM
Termín:
14.6. – 21.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:131704732
5 590 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: SIMPLE AVERINO
Popis
Hotel má vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, bar, televizní místnost, parkoviště, wifi internetové připojení ve veřejných prostorách.

Hotel je určen pro nenáročnou klientelu.
Ubytování
balkon, koupelna se sociálním zařízením, klimatizace a trezor za poplatek
Poloha
200 m od centra města Hersonissos, 28 km od mezinárodního letiště Heraklion
STRAVA
soft all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, všechny nápoje po 22.hod. za poplatek
SPORT A ZÁBAVA
televizní místnost
SLUŽBY ZA POPLATEK
trezor, klimatizace
PRO DĚTI
dětské postýlky
DODATEČNÉ INFORMACE
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 28 km

Nejbližší město: Stalis (200m)

Typ pláže: písčitá

Vzdálenost od pláže: 50 m
Pláž
veřejná kamenitá - písčitá pláž je vzdálená 50 m od hotelu, další veřejná písčitá pláž je vzdálena od hotelu 150 m; hotel neposkytuje plážové ručníky, lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je OREX TRAVEL s.r.o.,28230060 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK