Evrika beach Club 4*+ - Bulharsko-Slunečné Pobřeží

Despoina Apartments, Řecko, Řecko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Gouves, 12.5.2018, Bez stravy
Despoina Apartments
LM
Termín:
12.5. – 19.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:134008181
9 390 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Poloha a popis
Despoina Apartments je rodinný hotel v letovisku Gouves. Letiště je vzdálené 16,1 km a 20 km historické centrum hlavního města Heraklion. V blízkosti jsou restaurace a bary. Letovisko Gouves se pyšní svou pohodovou atmosférou. Nedaleko letoviska je největší aqaurium na Krétě, které stojí za návštěvu. 7 km je vzdálené rušnější město Hersonissos plné denní i noční zábavy.
Vybavení hotelu
WIFI ve společných prostorech, bazén s barem, sluneční terasa, snack bar, bar, zahrada, mini market
Vybavení pokoje
Studia pro 2-3 osoby.
Studia jsou vybavená koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací (za poplatek), fénem, kuchyňským koutem, mini chladnička a balkonem.
Stravování
Bez stravování.
Pláž a plážový servis
Nejbližší pláž je vzdálená 100 m. Plážový servis za poplatek.
Služby v ceně
Lehátka a slunečníky u bazénu. Úklid studia 6x za týden. Výměna ručníku 3x za týden, výměna ložního prádla 2x za týden.
Nabídku dalších služeb, které jsou zahrnuty do ceny, získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Klimatizace, nabídku dalších služeb, které nejsou zahrnuty, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o.,27929272 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK