Evrika beach Club 4*+ - Bulharsko-Slunečné Pobřeží

Černá Hora na kole v pohodě, Černá Hora, 18.8.2018, Polopenze

Černá Hora na kole v pohodě

Černá Hora na kole v pohodě
Termín:
18.8. – 25.8.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:kombinovaná (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:127586960
23 490 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis zájezdu

Černá Hora, to je malý hornatý stát na jihovýchodě Evropy. V zemi velké jako Středočeský kraj se nachází řada přírodních i kulturních překvapení. Vypravíme se do oblasti černohorského přímoří. Užijeme si zde nenáročné cyklistické trasy, koupání ve vlnách Jadranu a fascinující scenerii horského masivu Lovčen, který se tyčí jen pár kilometrů od písečných pláží. Čeká nás slavná Boka Kotorská , největší přírodní záliv na jihu Jaderského moře, famózní sjezd serpentinami do nejkrásnějšího černohorského města Kotor , Skadarské jezero plné vzácného ptactva, městečko Ulcinj s orientální atmosférou a další perličky, které tato malá, ale velice pestrá země nabízí. Na své si přijdou i mlsné jazýčky, každý den ochutnáme některou ze specialit balkánské kuchyně včetně vyhlášeného Njegušského pršutu.


Povrch a profil:

převážně asfaltové, částečně šotolinové cesty, profil mírně zvlněný.


Poznámka:

Letecká varianta nabízí absolvování programu bez autobusového přejezdu z/do ČR. Jde o individuální cesty bez průvodce CK. Přeprava kol i dalších zavazadel je autobusem se zájezdem, takže vyžaduje jejich dopravení k odjezdu autobusu (1 den předem) a vyzvednutí při jeho příjezdu.

2lůžkové pokoje s příslušenstvím, v hotelu Vila Tropico***, který se nachází asi 350m od písečné pláže, 200m od historického centra městečka Budva. Slunečník a lehátka na pláži za poplatek.
Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.
Program

1.–2. den:

Odjezd ráno, noční přejezd do Černé Hory na pobřeží Jaderského moře do města Budva poblíž Kotoru, ubytování, koupání, relaxace.3. den:

Autobusem do srdce pohoří Lovćen k Njegoši, přejezd přes sedlo nad Boku Kotorskou , sjezd serpentinami do Kotoru, prohlídka města, koupání na městské pláži.4. den:

Autobusem na náhorní plošinu ke kostelíku v Dragalj, odtud na kole po staré silnici do Ledenice (občerstvení), sjezd k Boce Kotorské do Risanu, návštěva antické památky Rimski mozaici, poté možnost výletu lodí z Perastu na Gospu, od Škrpjela a ostrov sv. Jiří a pak podél Boky Kotorské přejezd na trajekt do Kamenari, přejezd přes úžinu Verige do Lepetane a podél moře vyhlídkovou silničkou ke Kotoru, možnost koupání; vrchařská prémie – možnost prodloužení trasy z Dragalj do Crkvice (6 km stoupání a pak sjezd do Risanu), (40–50 km, dle varianty).5. den:

Na kole kolem poloostrova Luštica, možnost výletu lodí do Modré jeskyně a k pevnosti Forte Mare ze 14 . století na ostrově Mamula, návštěva vesničky Rosé s ponorkovými bunkry, koupání na plážích, Saliny – ptačí rezervace, (kopcovitá trasa, 35–45 km).6. den:

Autobusem návštěva Stareho Baru a města Ulcinj (koupání cestou), nebo fakultativně výlet na lodi po Boce Kotorské (celodenní výlet), nebo odpočinek na pláži (den bez kol).7. den:

Autobusem k Cetinje, na kole do Rijeka Crnojevića (vyhlídka na Stari most, možnost plavby na lodi do Virpazaru) a průjezd NP Skadarsko jezero až do Virpazaru (asi 45 km), dále autobusem do Budvy.8. den:

Autobusem do srdce pohoří Lovćen k Njegoši a návštěva pršutárny (nákup lahůdek), na kole stoupání okolo Štirovniku na křižovatku pod Jezerski Vrh (11 km), (možnost výjezdu k Njegošiho mauzoleu – 3 km stoupání), sjezd přes Ivanova Korita do Cetinje (17 km, bývalé hlavní město černohorského království, prohlídka starobylého města), poté návrat autobusem do hotelu.9.–10. den:

Ráno loučení s mořem, dopoledne odjezd, příjezd následující den dopoledne.

Cena zahrnuje
průvodce, u letecké varianty zpáteční letenka vč. všech poplatků ve výši 7500 Kč Praha–Dubrovník/Dubrovník–Praha, doprava autobusem s cyklovlekem, 7x hotel s polopenzí, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků
Cena nezahrnuje
jednolůžkový pokoj povinný – 2900 Kč, výlet lodí po Boce Kotorské (asi 35 EUR)
Stravování
7x snídaně (v hotelu, kontinentální, forma servírování - s obsluhou), 7x večeře (asi 500 m od hotelu, v restauraci na pláži, výběr ze 4 jídel – polévka, salát, hlavní jídlo, dezert, forma servírování - s obsluhou). Stravování začíná večeří v den příjezdu, končí snídaní v den odjezdu.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Adventura s. r. o.,44264704 .V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK